Учні Криворізької гімназії №51 відзначилися на змаганнях з єдиноборств Asgard Jiu-Jitsu Cup-4

12 Лютого 2024, 13:00 Поділитися СПОРТ

10 лютого у Кривому Розі відбувся турнір Asgard Jiu-Jitsu Cup-4. Низку нагород на ньому отримали семикласники з Криворізької гімназії № 51, ставши чемпіонами та призерами в обох різновидах цієї боротьби. Про їх здобутки повідомили на сторінці департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

На турнірі Asgard Jiu-Jitsu Cup-4 виходили на татамі та боролися за першість діти, підлітки, юніори та дорослі. Змагалися учасники у розділах Gi (боротьба у кімоно) та No-Gi (без кімоно, але у спеціальній екіпіровці).
    Долучилися до змагань і учні Криворізької гімназії № 51. Їм вдалося здобути кілька нагород у двох розділах боротьби.

Діана Біленко посіла третє місце в розділі Gi.
    Валентин Солдатов посів першу сходинку в розділі Gi.
    Богдан Мельник виборов одразу дві нагороди – золото в розділі Gi, та срібло в категорії No-Gi.

Вітаємо чемпіонів та призерок!

Нагадаємо, що у Кривому Розі відбувся традиційний міський турнір з важкої атлетики.