У Кривому Розі відбувся традиційний міський турнір з важкої атлетики
10 лютого у Кривому Розі провели міський турнір з важкої атлетики, присвячений памяті воїну-інтернаціоналісту Миколі Лисяку. До участі долучилися юні спортсмени аби продемонструвати свої навички та вміння. Кращими у змаганні стали представники Клубу Юних Моряків, ФОК ПівдГзк та ДЮСШ №9.
![У Кривому Розі відбувся традиційний міський турнір з важкої атлетики](/images/16x9/427868281_334859819542810_193163010387940357_n.jpg)
115 найкращих спортсменів, які представляють район і місто на Всеукраїнськіх змаганнях, взяли участь у 21 традиційному міському турнірі. 15-річні юнаки змагалися за звання найвправніших та найсильніших. У запеклій боротьбі першу сходинку п’єдесталу здобула команда КПНЗ «Клубу Юних Моряків», срібло вибороли спортсмени ФОК ПівдГзк, а бронзова відзнака дісталась вихованцям криворізької ДЮСШ №9. Усіх учасників нагородили дипломами.
Вітаємо переможців та їхніх тренерів з блискучими результатами!
Нагадаємо, вихованка криворізької ДЮСШ №10 11-річна Софія Куликівська привезла з Чемпіонату з плавання у Дніпрі комплект нагород.
![](/img/2024-02/12/1707718279-427431518_334859752876150_8577127380373521075_n.jpg)
![](/img/2024-02/12/1707718285-427458511_334859839542808_3662834339137249435_n.jpg)
![](/img/2024-02/12/1707718293-427863006_334859772876148_4165139152952772070_n.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)