Спортсмени з Кривого Рогу здобули друге та третє місця на Чемпіонаті України з важкої атлетики

16 Листопада 2021, 09:48 Поділитися СПОРТ

Більше тижня тривали всеукраїнські змагання з важкої атлетики в Івано-Франківську. До чемпіонату долучились спортсмени з різних куточків держави, а також з Кривого Рогу. Інформація про це з’явилась на сторінці Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

З 5 по 14 листопада тривав Чемпіонат України з важкої атлетики серед 13-річних юнаків та дівчат. Змагання проводили в стінах спортивного комплексу «Локомотив» у Коломиї, що в Івано-Франківську. За першість боролись спортсмени з різних регіонів країни, а оцінювало їх професійне журі. Переможців нагороджували почесними грамотами та медалями за зайняті перші місця. Кривий Ріг на чемпіоні представляли сім вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи №1. За результатами змагань друге місце у ваговій категорії 64 кг посіла Поліна Гирик. Тренером дівчини є Володимир Рибін. Окрім того, Кирило Крижановський здобув друге місце у ваговій категорії 49 кг, тренер-викладач Серій Попіл.

Нагадаємо, каратисти з Кривого Рогу здобули призові місця на Чемпіонаті Європи.