Вихованці спортивної школи №10 Кривого Рогу вибороли три медалі чемпіонату України з тхеквондо

4 Листопада 2021, 19:17 Поділитися

У Києві з 29 по 31 жовтня відбувся чемпіонат України з тхеквондо. На ньому виступили спортсмени з усієї країни, змагаючись у категоріях «керугі» та «пумсе». Криворізькі майстри бойового мистецтва вибороли призові місця. Про це інформує Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

Чемпіонат України з тхеквондо, що відбувся у Києві, зібрав на легкоатлетичному манежі найкращих спортсменів збірних команд ДЮСШ, СДЮСШОР, ШВСМ, УФК, СК. Вихованці криворізької дитячо-юнацької школи №10 вибороли три медалі. Перше місце серед юніорів віком від 15 до 17 років у ваговій категорії 68 кілограмів посіла Олена Шклярук. Перше місце серед дівчат від 10 до 11 років у ваговій категорії 44 кілограми виборола Катерина Тітієвська. Бронза змагань підкорилась Артему Нестеренку серед учасників віком від 10 до 11 років у ваговій категорії до 48 кілограмів. Цей результат не був би можливий без підготовки тренерки Світлани Русії.