Патрульний з Кривого Рогу здобув срібло на змаганнях з джиу-джитсу серед правоохоронців

31 Жовтня 2021, 19:49 Поділитися СПОРТ

У четвертому чемпіонаті України з джиу-джитсу серед патрульних поліцейських, що проходив у Чернівцях, взяли участь 145 правоохоронців з усієї країни. Одну з медалей виборов і криворізький патрульний. Про це інформує Патрульна поліція України.

На чемпіонаті України з джиу-джитсу у Чернівцях виступили 130 чоловіків та 15 жінок, які розіграли призові місця у різних вагових категоріях. Жінки вели боротьбу у трьох вагових категоріях до 56, 65 та до 72 кілограмів, а чоловіки у шести: до 62, 69, 77, 85 кг, до 94 та понад 94 кілограми. У категорії до 85 кілограмів друге місце виборов криворіжець Расул Бурагов.
    «Це четверті змагання з джиу-джитсу, які ми проводимо на всеукраїнському рівні, і наступний крок у вдосконаленні умінь і навичок з цього виду спорту. Боротьба між спортсменами була запеклою і перемогу здобули найкращі», - зазначив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.