У Кривому Розі на відкритому турнірі змагалися за першість місцеві важкоатлети
Днями на базі «Клубу юних моряків» зібралися понад 100 важкоатлетів з нашого міста. Вони брали участь у відкритому міському турнірі. Вісім вихованців клубу вибороли перемогу, а двоє стали абсолютними чемпіонами. Про це повідомили на сторінці «Клубу юних моряків».
![У Кривому Розі на відкритому турнірі змагалися за першість місцеві важкоатлети](/images/16x9/photo_2023-12-26_11-26-49.jpg)
У «Клубі юних моряків» організували та провели відкритий міський турнір з важкої атлетики. Його присвятили пам'яті заслуженого тренера СРСР та України Кривоноса Григорія Івановича. До змагань долучилися більше 100 спортсменів.
У підсумку переможцями стали – Поліна Костецька, Кіра Стеценко, Кіра Строгонова, Іванка Давиденко, Юлія Ковальова, Максим Бережний, Валерій Аммосов, Ілля Павлов.
Абсолютною чемпіонкою турніру стала Юлія Ковальова. Дівчина виконала ривок – 72 кг, а поштовх – 92 кг.
Серед хлопців абсолютним чемпіоном став майстер спорту України Валерій Аммосов. З результатом ривку – 126 кг, поштовху – 150 кг.
Нагадаємо, що плавці з ДЮСШ №10 привезли до Кривого Рогу понад 20 нагород.
Абсолютною чемпіонкою турніру стала Юлія Ковальова. Дівчина виконала ривок – 72 кг, а поштовх – 92 кг.
![](/img/2023-12/26/1703584858-photo_2023-12-26_11-26-50.jpg)
![](/img/2023-12/26/1703584868-photo_2023-12-26_11-26-51.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)