Нові перемоги напередодні свят: юні криворіжці здобули низку нагород на змаганнях з гірського туризму

28 Грудня 2023, 12:00 Поділитися

У місті Верхньодніпровськ 22-24 днями пройшли обласні відкриті змагання зі спортивного гірського туризму в приміщеннях «Висота – 2024». Понад 60 спортсменів змагалися на підготованих дистанціях. Вихованці криворізького гуртка «SPARK» посіли призові місця у індивідуальних та командних заліках. Про це повідомив центр туризму краєзнавства та екскурсій «Мандрівник».

Юні криворізькі спортсмени долучилися до обласних відкритих змагань зі спортивного гірського туризму в приміщеннях «Висота – 2024», що пройшли у місті Верхньодніпровськ. Демонстрували вміння та навички здобуті на тренуваннях 66 учасників з різних міст області.

Вихованці гуртка «SPARK» здобули низку нагород. Серед дівчат молодшої групи Марія Тачинська виборола перше місце, а Марія Корінь – друге. Артем Черненко посів 1 місце серед хлопців супермолодшої групи.

У командній дистанції «Естафета» гуртківці фінішували другими. Проте, це не завадило їм здобути дві золоті відзнаки у особисто-командному та загальнокомандному заліках.

Щиро вітаємо переможців та керівників Сергія Покусая, Тетяну Шостак та Олександра Плужника за якісну підготовку вихованців до змагань.

Нагадаємо, що юні криворіжці завоювали шість нагород на турнірі з вільної боротьби у Дніпрі.