«Логіка, концентрація та планування на перед» : у Кривому Розі завершився 73-й чемпіонат міста з шахів

27 Грудня 2023, 11:00 Поділитися СПОРТ

На базі ДЮСШ №3 18 шахістів з 18 по 26 листопада змагалися за першість міста. У фіналі 73 чемпіонату визначили переможців і кращих гравців у кількох номінаціях та нагородили їх призами. Про це повідомила федерація шахів Кривого Рогу.

У шаховому клубі ДЮСШ №3 з 18 по 26 листопада проходив фінал 73-го чемпіонату міста з шахів. До турніру долучилося 18 спортсменів, серед яких 8 кандидатів у майстри спорту.

Змагання проходило за швейцарською системою у 9 турів з контролем часу 1 годину 30 хв кожному гравцю + 30 секунд за кожен зроблений хід, починаючи з першого.
    У результаті перше місце виборов Василь Лях. Другу сходинку посів Тимур Балик. Третє місце завоював Володимир Пшеничний.

До того ж у номінації найкращий серед ветеранів став Куліковський Анатолій, а найкращі серед молоді - Микола Куцик та Юліана Мінаєва.

Нагадаємо, що Юна співачка з Кривого Рогу двічі відзначилася на Всеукраїнському фестивалі «New Year Festival».