У Кривому Розі визначили кращих гравців у швидкі шахи

24 Грудня 2023, 11:00 Поділитися

44 шахісти нашого міста змагалися за звання чемпіона міста 23 грудня. Турнір відбувся приміщенні ДЮСШ №3. За підсумками 7 турів визначилися переможці у різних вікових категоріях. Про це повідомила федерація шахів Кривого Рогу.

У шаховому клубі ДЮСШ №3 у на чемпіонаті мста зі швидких шахів зібралися 44 шахісти. Серед них був 1 майстер спорту та 10 кандидатів у майстри спорту.

Змагання проходили за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу 10 хв + 5 сек на хід.

В результаті призові місця на турнірі посіли майстер спорту Олександр М.Костюков, та кандидати у майстри спорту - Василь Лях, Едуард Горячев, Олександр О Костюков.,  Володимир Пшеничний.

Серед ветеранів 50+  перше місце посів кмс Ігор Артеменко, друге – Степан Арутюнов 1 розряд.

У категорії ветеранів 65+ чемпіоном став Віктор Соколов 1 розряд.

Серед учасників до 20 років кращим став кандидат у майстри спорту Микола Куцик.

Наймолодшим переможцем у категорії до 14 років  став Артур Журавльов 1  розряд.

Переможців та призерів змагань федерація шахів Кривого Рогу нагородила кубком, медалями та грошовими призами.

Нагадаємо, що раніше криворіжанка стала бронзовою чемпіонкою України з класичних шахів.