Криворіжанка Юліана Мінаєва стала бронзовою чемпіонкою України з класичних шахів

21 Грудня 2023, 21:00 Поділитися СПОРТ

Талановита шахістка Юліана Мінаєва посіла призове місце на чемпіонаті України з класичних шахів серед жінок. За цю першість у Полтаві з 8 по 17 грудня боролися 14 учасниць протягом 9 турів змагань. Про перемогу дівчини повідомила федерація шахів Кривого Рогу.

У Полтаві з 8 по 17 грудня 14 шахісток боролися за звання чемпіонки України з класичних шахів. Змагання проходили у Національному університеті «Полтавська політехніка» імені Юрія Кондратюка та відбувалися у 9 турів.

90 хвилин відводили на перших 40 ходів, а далі потрібно було закінчити партію за 30 хв, але кожному учаснику додавали по 30 сек за кожен зроблений хід з початку туру.

Вихованка криворізької ДЮСШ №3 Юліана Мінаєва здобула 6,5 очок та посіла третє  місце.

Переможців та призерів чемпіонату нагородили грамотами, кубками, медалями та грошовими призами Федерації шахів України.

Нагадаємо, що спортсмени з криворізької ДЮСШ №2 здобули нові перемоги на Всеукраїнських та місцевих змаганнях з різних видів спорту.