«У «Гірників» є доволі швидкі футболісти»: матч між «Кривбасом» та донецьким «Шахтарем» закінчився нічиєю 3:3

21 Серпня 2023, 10:52 Поділитися СПОРТ

20 серпня «Кривбас» прийняв вдома донецький «Шахтар». Криворіжцям не вдалося вигризти перемогу, адже суперник виявився не з легких. Тому матч у четвертому турі УПЛ закінчився нічиєю у 3:3.

Головний тренер «Кривбасу» Юрій Вернидуб вважає рахунок непоганим. Наша команда забила гарний гол, зробивши на табло показ 1:2. Потім була помилка футболіста. У другому таймі поєдинок вирівнявся.

«Ми свій момент використали. У «гірників» також були непогані можливості, але вони більше не забили – тому й рахунок 3:3. За це я дуже вдячний хлопцям. У нас з’являється міцний стержень всередині. Дуже радий за підопічних. Будемо працювати ще більше і від матчу до матчу йти тільки вперед. Ось це – найголовніше. А далі вже життя покаже, куди ми дійдемо наприкінці чемпіонату. Перші 15-20 хвилин повна перевага була на стороні «помаранчево-чорних», визнаю це. Ми не встигали, у «Гірників» доволі швидкі футболісти: Топалов, Кащук, Сікан, Зубков, Гочолеішвілі – всі реактивні. Не так просто з цією командою грати. Сьогодні ми побачили, що «Кривбас» добре вміє не тільки захищатися, а й атакувати», - резюмував Юрій Вернидуб.

У «Шахтарі» розраховували на забиття безлічі м’ячів. Проте, через реалізацію не усіх командних моментів гості поплатилися пропусками у своїй частині поля.

«Три моменти – три голи у наші ворота», - коротко прокоментував головний тренер донецького «Шахтаря» Патрік ван Леувен.