Довгоочікувана перемога: ФК «Кривбас» впевнено обіграв суперників з «Дніпро-1» на своєму полі у черговому турі VBET Ліги

28 Листопада 2022, 18:07 Поділитися СПОРТ

Вдень 28 листопада провели 15 тур VBET Ліги, у рамках якої у нашому місті зустрілись на футбольному полі «Кривбас» та «Дніпро-1». Матч для спортсменів обох команд видався напруженим, але закінчився перемогою криворіжців. Червоно-білі обіграли опонентів з рахунком «2:1».

28 листопада у рамках Чемпіонату України-2022|2023. VBET Ліга зустрілися «Кривбас» та «Дніпро-1». Футбольний поєдинок провели у нашому місті на стадіоні «Гірник». Цього разу, як і решту поєдинків, грали без глядачів. Перед початком поєдинку команди хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у війні з окупантами захисників України.

Початок першого тайму пройшов у рівній боротьбі між гравцями обох команд. Червоно-білі намагалися двічі пробити у ворота суперників зі штрафного майданчика, проте не вдалося. Дніпряни контролювали м’яч, але без особливого просування до воріт криворіжців. Натомість, на 19 хвилині спортсмен з «Дніпро-1» вибіг у штрафний майданчик червоно-білих, де наш футболіст зачепив суперника. Арбітриня вирішила переглянути цей момент за допомогою системи VAR, але оголосили про повітряну тривогу. Вже після її закінчення оголосили про пенальті для нашої команди. На 22 хвилин Артем Довбик забив гол і на табло змінився рахунок «0:1» не на користь «Кривбасу».

Проте криворіжці швидко зрівняли рахунок. Назар Волошин вибіг до воріт опонентів під гострим кутом й вирішив пробивати. М’яч влетів у дальній кут і приніс червоно-білим нічию – «1:1». Після цього наша команда перехопила ініціативу. Було два надважливих моментів, де криворіжці намагалися забити ще один м’яч.

Другий тайм розпочався з атак футболістів «Кривбасу». Після пробивань криворіжців мали шанс забити й спортсмени з «Дніпро-1». На 73 хвилині червоно-білі переломили хід гри – Роман Дебелко з хорошої подачі ударив по воротам суперників і м’яч залетів у сітку воріт. Рахунок змінився на «2:1» на користь криворіжців. Після цього наші футболісти не перейшли в оборону, а продовжили утримувати ініціативу. Активізувались і гості, проте це їм не допомогло. Рахунок залишився незмінним до кінця матчу й приніс «Кривбасу» впевнену перемогу.

Після футбольного поєдинку традиційно провели прес-конференцію з представниками команд та їх тренерами.

«Я вже казав, що є шанс стати гідними цього чемпіонату і ми зробили все для цього. Вийшли гарно налаштованими й зробили те, що хотіли. Вірю, що все буде добре, головне гідно зіграти з наступними клубом, відпочити, а там на зборах вже попрацюємо», – розповів головний тренер ФК «Кривбас» Юрій Вернидуб.

«Дуже важка гра була. Це футбол. Звичайно хочеться, щоб ми грали так, щоб хлопці забивали й перемагали. Давайте вчити дітей, щоб наша збірна далі грала, не ховалася від м’яча», – відмітив тренер «Дніпро-1» Олександр Кучер.

Нагадаємо, ФК «Кривбас» поступився опонентам з «Металісту 1925» у першому домашньому матчі в рамках української Прем’єр-ліги.