Золото й срібло Міжнародного турніру з карате здобули криворізькі спортсмени

21 Березня 2023, 09:51 Поділитися СПОРТ

19 березня у Польщі влаштували міжнародні змагання з карате, на яких виступали й спортсмени з нашого міста. Мова йде про каратистів зі СК «Бушідо», котрі посіли одразу два почесних місця. Таку інформацію повідомили у соцмережах виконкому Тернівської райради.

19 березня провели Міжнародний турнір з карате. Змагання тривали в одному зі спортивних комплексів у Варшаві. Боротьба за першість відбувалась між 490 спортсменами з п’яти країн світу. Каратисти змагались в межах вікових категорій та дисциплін.

Від нашої країни та міста на турнір відправились вихованці СК «Бушідо». За результатами змагань, Михайло Барабуха з гімназії №45 посів почесне І місце в розділі «Куміте». А срібло турніру виборов учень гімназії №38 Єгор Кравець також в розділі «Куміте».

Нагадаємо, вихованки криворізької ДЮСШ №5 здобули майже 30 нагород на відкритій першості Олександрії.