Шість почесних місць посіли криворізькі спортсмени на Чемпіонаті світу з традиційного карате

10 Грудня 2022, 17:12 Поділитися СПОРТ

Днями розпочались всесвітні змагання з традиційного карате, в яких взяли участь спортсмени з Кривого Рогу. Вихованці міської федерації традиційного карате-до гарно виступили та отримали одне золото, чотири срібла та одну бронзу.

Нещодавно стартував Чемпіонат світу з традиційного карате-2022. Змагання тривають в одному зі спортивних комплексів у Любліні, що в Польщі. Взяти участь можна було у відповідних вікових категоріях та дисциплінах. Демонструють свої вміння та навички спортсмени як особистісно, так і командно. Оцінює виступи професійне журі.

Долучились до чемпіонату і вихованці Міської федерація традиційного карате-до. Відповідно до результатів, криворіжці посіли наступні місця:

‒ Богдан Бобра ‒ І місце в розділі «Командне куміте» 16-17 років, ІІ місце у розділі «Фуку-го» 16-17 років;
    ‒ Андрій Заболотній ‒ ІІ місце у розділі «Ен-бу» вік 21+;
    ‒ Данило Сінько ‒ ІІ місце у розділі «Ен-бу» вік 21+;
    ‒ Марія Ільченко ‒ ІІ місце в розділі «Командне куміте» вік 14-17 років, ІІІ місце у розділі «Командне ката» 14-15 років, IV місце у розділі «Ен-бу» 14-15 років;
    ‒ Артем Письменний ‒ IV місце у розділі «Ен-бу» 14-15 років.