Вихованки криворізької ДЮСШ №5 здобули майже 30 нагород на відкритій першості Олександрії

20 Березня 2023, 20:00 Поділитися СПОРТ

18 березня на Кіровоградщині провели міські змагання з художньої гімнастики, де відзначили юних криворіжанок. Мова йде про дівчат з міської спортивної школи №5, котрі вибороли 15 золотих, 10 срібних та чотири бронзові медалі. Про це повідомили представники позашкільного закладу редакцію «Першого Міського».

18 березня провели відкриту першість міста Олександрії «Олександріна-2023». Продемонструвати свої таланти мали змогу всі бажаючі, але в межах вікових категорій та дисциплін. Взяли участь у змаганнях й 29 гімнасток ДЮСШ №5. Вік криворіжанок сягав від семи років, брали участь й кандидати у майстри спорту. Переможниць нагородили медалями й грамотами. Зокрема, дівчата вибороли наступні місця:

– І місце – Крістіна Кльоц, Марія Колеснік, Ангеліна Кравчук, Мирослава Кубишко, Ангеліна Якімчук, Злата П'ятакова, Мілана Кірієнко, Олена Ступак, Яна Погребняк, Вікторія Перепелиця, Софія Баклан, Меланія Махновська, Ольга Варенюк, Єлизавета Ільїна, Ліна Ярошик;
    – ІІ місце – Злата Сердюк, Вероніка Гусєва, Тая Левченко, Анна Мандрига, Крістіна Нікешина, Ліана Бойко, Юлія Дьякова, Анастасія Лавицька, Валерія Назаренко, Ніколь Гільченко;
    – ІІІ місце – Каміла Харіна, Кароліна Трюхан, Катерина Рябчук, Поліна Шульга.

Наставницями дівчат з художньої гімнастики є тренерки Юлія Палій та Тетяна Іскиердо.

Редакція «Першого Міського» вітає спортсменок і тренерок із здобутими призовими місцями, а також бажає подальших спортивних звершень та успіхів.

Нагадаємо, це не перші здобутки юних криворіжанок в межах турніру «Олександріна 2023». Близько 20 пизових місць посіли вихованки криворізької ДЮСШ №10.