Юна танцюристка з Кривого Рогу здобула перемогу на міжнародному конкурсі мистецтв
З 1 по 8 березня в Італії проходив благодійний конкурсу мистецтв ANCONA FEST у дистанційному режимі. Переможницею творчого суперництва стала криворіжанка Дар’я Губар. Інформація про це з’явилася на сторінці ПК «Південний» у соцмережі.
![Юна танцюристка з Кривого Рогу здобула перемогу на міжнародному конкурсі мистецтв](/images/16x9/%D0%91%D0%B5%D0%B7_%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8-1_3hsIsR5.png)
Протягом першого тижня березня в Італії діти з усього світу могли продемонструвати свої таланти та отримати за це перемогу на багатожанровому конкурсі мистецтв ANCONA FEST. Творчі змагання проходили у два тури в онлайн-форматі, а особливістю є те, що конкурс був благодійним. Адже, частину внесків передали на потреби ЗСУ.
Перемогу отримала і криворіжанка – Дар’я Губар. Дівчина є учасницею хореографічного колективу «Карамелька», на конкурсі представила композицію «Гуцульська душа». Юна танцюристка з понад 1300 учасників стала лауреаткою І премії. Керівницю та хореографиню колективу Ольгу Коцман теж відзначили нагородою.
Нагадаємо, спортсменки з Кривого Рогу вибороли нагороди на чемпіонаті України з вільної боротьби.
![](/img/2023-03/17/1679061318-335699529_3075035719456788_3208413480871462415_n.jpg)
![](/img/2023-03/17/1679061324-335819398_185754807506993_6251901527764453728_n.jpg)
![](/img/2023-03/17/1679061330-336643870_1288159238432053_2621345071737415017_n.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)