У Кривому Розі влаштували новорічний концерт для переселенців із Високопільської громади
27 грудня з нагоди Нового року в музичній школі №5 організували святковий концерт. Піснями й танцями вітали жителів Високопільської територіальної громади, які через війну були вимушені переїхати до нашого міста. Ініціаторами новорічної програми виступили двоє педагогів, що також переїхали із громади.
![У Кривому Розі влаштували новорічний концерт для переселенців із Високопільської громади](/images/16x9/photo_2022-12-27_18-59-11.jpg)
Ще в квітні викладачка естрадного вокалу високопільського центру творчості Лариса Пашина була змушена через війну переїхати з рідного селища до Кривого Рогу. Два місяці тому мисткиня влаштувалася на роботу в музичну школу №5, в якій наразі навчаються 350 юних дарувань від шести до 18 років. Напередодні новорічно-різдвяних свят педагогиня-переселенка разом зі своєю колегою, яка також переїхала з Високопілля, вирішили організувати урочистий концерт для жителів своєї громади.
«Ми дуже вдячні, що нас прийняли. Скільки щирості, доброти, людяності, особливо в цих людей. Хочу сказати багато хороших слів про нашу директорку, Ольгу Георгіївну, чудову людину, яка прийняла нас всіх і наших діток з дорогою душею, щирим серцем. Вона просто неймовірна», - розповіла викладачка.
Взяли участь у новорічному концерті й 17 високопільських дітей від шести до 15 років, які також знайшли прихисток у нашому місті. Допомагали педагогам підготувати святкову програму й інші викладачі з вихованцями школи, які втілили в вжиття казкову історію, два десятки вокальних та хореографічних номерів, а також конкурси.
«Дітки і викладачі довго готувалися до цього свята. В нашій школі працюють два викладачі із Високопілля, і вони привели своїх діточок та запросили гостей – батьків наших учнів та представників громади. Вони дуже легко влилися до колективу, і взагалі їм тут подобається. В нас школа дуже атмосферна, ми зустріли їх дуже радісно. Вони проводять заняття в режимі онлайн, у них багато дітей за кордоном, ми дуже раді спілкуванню», - розповіла директорка музичної школи №5 Ольга Терещенко.
![](/img/2022-12/27/1672160599-photo_2022-12-27_18-58-58.jpg)
![](/img/2022-12/27/1672160606-photo_2022-12-27_18-59-04.jpg)
![](/img/2022-12/27/1672160612-photo_2022-12-27_18-59-11.jpg)
![](/img/2022-12/27/1672160618-photo_2022-12-27_18-59-15.jpg)
![](/img/2022-12/27/1672160624-photo_2022-12-27_18-59-18.jpg)
![](/img/2022-12/27/1672160630-photo_2022-12-27_18-59-23.jpg)
![](/img/2022-12/27/1672160636-photo_2022-12-27_18-59-27.jpg)
![](/img/2022-12/27/1672160643-photo_2022-12-27_18-59-31.jpg)
![](/img/2022-12/27/1672160650-photo_2022-12-27_18-59-34.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)