Спортсменки з Кривого Рогу вибороли нагороди на чемпіонаті України з вільної боротьби
17 лютого стало відомо, що борчині з Кривого Рогу здобули переможні медалі на спортивних змаганнях у Полтаві. Вихованки ДЮСШ №2 посіли перші місця на чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток U17. Про це повідомив спортивний навчальний заклад у соцмережі.
![Спортсменки з Кривого Рогу вибороли нагороди на чемпіонаті України з вільної боротьби](/images/16x9/336687588_736982694698684_4346133287667475928_n.jpg)
У Полтаві триває чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток U17. 17 лютого стало відомо про те, що криворізькі спортсменки показали відмінний результат та завоювали нагороди. Вихованки ДЮСШ №2 здобули три перемоги. Анастасія Польська у ваговій категорії 49 кг посіла І місце. Дівчину тренують Юрій Турчин та Дмитро Бабюк. Срібну медаль отримала Єлизавета Луценко у ваговій категорії 53 кг, а Валерія Луценко виборола третє місце та завоювала бронзу у ваговій категорії 49 кг. Тренерством дівчат займається Олександр Лозний.
Нагадаємо, повітряна гімнастка з Кривого Рогу отримала найвищу нагороду Міжнародного конкурсу Culture life.
![](/img/2023-03/17/1679059474-336655876_691923769602502_1438317454165853411_n (1).jpg)
![](/img/2023-03/17/1679059481-336660453_1313408319206423_6272438528998828039_n.jpg)
![](/img/2023-03/17/1679059488-336669399_1641083623020424_1318577426485586511_n.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)