У Кривому Розі пройшов фестиваль спортивно-бального танцю

14 Березня 2023, 18:30 Поділитися

12 березня у Кривому Розі, в стінах розважального комплексу FUN PARK, юні танцюристи з усього міста брали участь у фестивалі спортивних бальних танців ELITE-TRIUMPH DANCE CUP 2023. Одразу 15 призових місць посіли вихованці ансамблю бально-спортивного танцю «Гран-Па». Про успіх своїх учнів повідомляє на сторінці в соцмережі школа мистецтв №1.

12 березня у розважальному комплексі FUN PARK, що на 97 кварталі, зібралась велика кількість юних танцюристів з усього міста. Усі вони з’їхалися на фестиваль бальних танців ELITE-TRIUMPH DANCE CUP 2023, який організував міський танцювально-спортивний клуб «Тріумф Денс». Представлені були різні категорії: від зовсім юних 4-річних любителів балету до уже досвідчених підлітків та навіть дорослих. Всього в 40 категоріях змагались 369 танцюристів.

Призерів нагороджували медалями, фіналістів – дипломами, а переможців кубками. Брали участь і вихованці ансамблю бально-спортивного танцю «Гран-Па» при школі мистецтв №1, що у Саксаганському районі. Їх учні вибороли одразу 15 призових місць: 6 – перших, 5 – других та 4 – третіх місця. Готувалися саксаганці до конкурсу під керівництвом досвідченої викладачки Марини Клочко.

А нещодавно тріумф на обласному чемпіонаті із художньої гімнастики здобули і криворізькі спортсмени.