Майже з 10 призових місць посіли криворізькі важкоатлети на Кубку України, присвяченому ЗСУ

15 Березня 2023, 20:00 Поділитися СПОРТ

Майже тиждень тривали всеукраїнські змагання з важкої атлетики в Ужгороді. На чемпіонат України завітало близько двох сотень спортсменів, серед яких були й криворіжці. За результатами змагань, наші співвітчизники завоювали дев’ять почесних місць.

З 28 лютого по 5 березня тривав Кубок України з важкої атлетики. Змагання провели у спорткомплексі «Юність» в Ужгороді. Цей турнір присвятили нашим мужнім захисникам із ЗСУ, котрі щодня ризикують своїми життями у протистоянні ворогам. У чемпіонаті взяли участь близько 200 спортсменів з 22 областей країни.

Загалом це була молодь від 15 років та дорослі. Учасники мірялись силою у вправах зі штангою – ривок і поштовх. За підсумками змагань кращі учасники представлятимуть нашу країну на Кубку Європи вже наступного місяця у Вірменії.

Позмагались за першість на Кубку України й спортсмени з Кривого Рогу. За результатами змагань криворіжці посіли наступні місця:
    – І місце – Юлія Ковальова (49 кг) в категоріях «ривок 66 кг», «поштовх 84 кг» і «сума 150 кг»; Антон Сердюков (96 кг) в категорії «ривок 164 кг»;
    – ІІ місце – Максим Бережний (55 кг) в категоріях «ривок 83 кг» і «сума 180 кг»; Антон Сердюков (96 кг) в категорії «сума 346 кг»;
    – ІІІ місце – Іван Кобець (55 кг) у категорії «ривок 80 кг»; Антон Сердюков (96 кг) в категорії «поштовх 182 кг».

Крім вказаних спортсмені на змагання виступали ще декілька криворіжців. Зокрема, V місце здобула Іванка Давиденко (64 кг) в категорії «ривок 68 кг», «поштовх 85 кг» і «сума 153 кг». Юлія Василець (59 кг) посіла п’яту сходинку чемпіонату у розділі «поштовх 79 кг» й дев’яту в категорії «ривок 58 кг», а також вперше виконала норматив майстра спорту.

П’яті місця присудили Івану Кобецю в категоріях «поштовх 92 кг» і «сума 172 кг», а також Івану Багнюку (109 кг) в розділі «сума двоборства 305 кг». ІV місце посів Максим Бережний у категорії «поштовх 97 кг». Ілля Павлов (73 кг)виборов п’яте місце в розділі «ривок 121 кг», а також посів VІІ місця в категоріях «поштовх 139 кг» і «сума 260 кг».

Редакція «Першого Міського» вітає призерів із вдалими виступами на змаганнях й бажає наснаги й сил на нові спортивні звершення.

Нагадаємо, почесне срібло здобула криворізька спортсменка на чемпіонаті з тхеквондо.