Перші, другі та треті місця посіли тенісисти з Кривого Рогу на Чемпіонаті України

13 Березня 2023, 12:27 Поділитися СПОРТ

7-12 березня провели всеукраїнські змагання з настільного тенісу, до яких долучились криворізькі спортсмени. Мова йде про вихованців ДЮСШ №8, котрі здобули п’ять медалей. Інформацію про нові спортивні здобутки наших тенісистів опублікували в соцмережах ДЮСШ №8.

З 7 по 12 березня тривав Чемпіонат України з настільного тенісу серед кадетів. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів в Івано-Франківській області. Взяти участь мали змогу всі бажаючи у складі жіночих, чоловічих чи змішаних пар, або у складі збірної своєї області.

Долучились до змагань і вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №8. За результатами, Дар’я Ковальова посіла одразу чотири призових місця: золото у жіночій парі, а також срібло за особистий виступ, змішану пару й гру в команді Дніпропетровської області. Також ІІІ місце посіла Євія Калініна, котра була в збірній нашого регіону. Тренером призерів є Микола Зайцев.

Нагадаємо, п’ять медалей здобули криворізькі спортсменки на Кубку Дніпропетровської області з художньої гімнастики.