З рахунком 4:0 переміг жіночий футбольний клуб «Кривбас» спортсменок із ЖФК «Дніпро-1»

12 Березня 2023, 10:20 Поділитися

11 березня в нашому місті влаштували футбольні баталії між двома клубами ЖФК «Кривбас» та ЖФК «Дніпро-1». Гра завершилась перемогою наших спортсменок, котрі забили три голи. Також перший символічний удар в матчі зробила військова зі 129-ї бригади ТрО. Така інформація повідомляється у соцмережах ЖФК «Кривбас».

11 березня провели 12 тур у Вищий лізі Чемпіонату України 2022-2023. За перемогу боролись дві жіночі команди футболісток ‒ «Кривбас» та «Дніпро-1». Матч тривав на штучному полі стадіону «Спарта». Право виконати перший символічний удар у грі надали нашій військовій. Зокрема, першою по м’ячу вдарила Євгенія Яровик, котра наразі служить фельдшеркою у складі 129-ї бригади ТрО. Таку можливість надали дівчині, аби віддячити її за службу й боротьбу проти окупантів. Бо завдяки військовим решта країни має змогу жити більш-менш нормальне життя там, куди армійці не пустили окупантів.

Протягом двох таймів на полі тривала запекла боротьба, але наші футболістки переважно домінували над своїми опонентками. Перший забитий гол принесла «Кривбасу» Даяна Семків на сьомій хвилині грі. На 14-й хвилині рахунок на табло знов змінився, тоді забила у власні ворота спортсменка з «Дніпро-1».

Після цього м’яч у ворота гостей потрапив після перерви, безпосередньо на 55-й хвилині. Рахунок 3:0 зробила для «Кривбасу» Поліна Янчук. Фінальний гол забила криворізька спортсменка вже у компенсований арбітринею час, на 93-й хвилині. Юлія Зубар влучно поцілила у ворота «Дніпро-1» і принесла нашій команді перемогу. Гра скінчилась з рахунком 4:0 на користь ЖФК «Кривбас».

Нагадаємо, ФК «Кривбас» вперше за час повномасштабної війни відкрив продаж квитків на трибуну.