Почесне срібло здобула криворізька спортсменка на чемпіонаті з тхеквондо
11 березня провели змагання в одному з міст нашого регіону з тхеквондо ВТФ. До боротьби за перемогу долучились 250 спортсменів, серед яких були й криворіжці. Одна з них – вихованка міської ДЮСШ №10, котра посіла ІІ місце. Про це стало відомо із соцмереж позашкільного закладу освіти.
![Почесне срібло здобула криворізька спортсменка на чемпіонаті з тхеквондо](/images/16x9/photo_2023-03-14_11-35-58.jpg)
11 березня влаштували відкритий чемпіонат Кам’янського з тхеквондо ВТФ серед всіх вікових категорій. Взяти участь мали змогу всіх охочі в межах своїх вагових категорій. Боролись за першість 250 тхеквондистів з різних міст країни: Кам’янського, Запоріжжя, Дніпра та Кривого Рогу.
Наше місто представляла вихованка і криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №10. Катерина Тітієвська вдало виступила у категорії «кадети», за що їй присудили почесне ІІ місце у ваговій категорії «до 47 кг».
Відмітимо, інші спортсмени з нашого міста вже брали участь у змаганнях. Зокрема, вихованці міської ДЮСШ №2 здобули два срібла й дві бронзи на цьому чемпіонаті.
![](/img/2023-03/14/1678786734-photo_2023-03-14_11-36-08.jpg)
![](/img/2023-03/14/1678786739-photo_2023-03-14_11-36-11.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)