Криворізькі спортсмени з тхеквондо привезли чотири нагороди з чемпіонату, який відбувся у Кам'янському

13 Березня 2023, 16:27 Поділитися СПОРТ

Нещодавно у Кам'янському провели міські змагання з тхеквондо, в яких брали участь й вихованці криворізької ДЮСШ №2. Наші спортсмени показали високі результати й здобули дві срібні та дві бронзові медалі. Таку інформацію повідомили у соцмережах позашкільного закладу освіти.

11 березня у Кам’янському влаштували Відкритий чемпіонат міста з тхеквондо ВТФ серед всіх вікових категорій. За першість боролись понад 250 спортсменів з різних міст, зокрема з Кам’янського, Запоріжжя, Дніпра та Кривого Рогу. Від нашого міста на турнір відправились спортсмени з ДЮСШ №2. Тхеквондисти гідно виступили на змаганнях і посіли почесні місця:
    – ІІ місце – Ванесса Черната, Кирило Абрамяк;
    – ІІІ місце – Тимофій Панчук, Владислав Васильчук.
    Готувала хлопців та дівчину до змагань тренерка Олена Мардаш.

Нагадаємо, 37 медалей здобули криворізькі спортсмени на чемпіонаті Дніпропетровської області з кікбоксингу ВАКО.