Призові місця посіли спортсмени з Кривого Рогу на Чемпіонаті України з самбо

3 Лютого 2023, 09:41 Поділитися СПОРТ

1 лютого у Львові пройшов Чемпіонат України з самбо. Взяли участь у змаганнях і криворізькі самбоїсти, які посіли перші місця. Про це повідомив тренер юних спортсменів Костянтин  Халан у соцмережі.

1 лютого Львів зустрічав у себе на Чемпіонаті України з боротьби самбо юних спортсменів, які поборолися за призові медалі. Змагалися за першість самбоїсти 16-18 років, серед яких і криворіжці. Це – вихованці ДЮСШ №6. Артем Сафронов показав успішний результат та завоював золото, Дмитро Богдан взяв срібло. Хлопці змагалися у ваговій категорії 48 кг.

Також треті місця посіли Анастасія Соловей у ваговій категорії 50 кг, Анастасія Головейко у 54 кг. Тренером спортсменів являється С. Юріцин. У ваговій категорії 98 кг виборов бронзу і Ромео Калич, спортивною підготовкою юнака займається тренер Онищенко В. В.

Нагадаємо, третє місце із 72 учасників: криворізькі більярдисти стали призерами на Всеукраїнському чемпіонаті.