Криворізька збірна посіла почесне третє місце на чемпіонаті України з самбо

30 Жовтня 2022, 19:34 Поділитися СПОРТ

29 та 30 жовтня проходив чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів. Криворізька збірна спортсменів долучилася до змагання та стала бронзовим призером турніру у командному заліку.

З 29 по 30 жовтня у Тернополі проходив всеукраїнський чемпіонат боротьби самбо серед кадетів. Участь у змаганнях взяли й криворізькі спортсмени. Десять вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл №6,7 та 9 у складі збірної випробували свої сили та у командному заліку вибороли третє місце на п’єдесталі чемпіонів.

Підготував команду переможців президент міської федерації Євген Понирко.