Три срібла й одну бронзу здобув юний плавець з Кривого Рогу на Міжнародних змаганнях в Німеччині

23 Січня 2023, 18:00 Поділитися

Нещодавно завершились міжнародні змагання з плавання, до яких мали змогу долучитись всі бажаючі плавці й плавчині. Взяв участь і вихованець Криворізької ДЮСШ №2 Лев Бабаков. Юний спортсмен посів одразу чотири призових місця.

21 січня відбувся ХХІХ Кубок Людвигсфельда з плавання «Дельфін 1990». Змагання провели в Людвигсфельді, що у Німеччині. У традиційному турнірі брали участь спортсмени з різних куточків держави. Кожен брав участь у запливах на своїй дистанції та у віковій категорії. Долучився до змагань і вихованець криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №2.

За результатами кубку, Лев Бабаков посів три ІІ місця на відстані 50 метрів у стилях: «вільний стиль», «брас» і «батерфляй». Також хлопець посів третю сходинку змагань на відстані 50 метрів у стилі «на спині». Наш спортсмен отримав кубок зі званням «Срібний дельфін». Тренеркою криворіжця є Лілія Біла.

Нагадаємо, три спортсменки із Кривого Рогу повертаються із чемпіонату України з боротьби з перемогами.