Три спортсменки із Кривого Рогу повертаються із чемпіонату України з боротьби з перемогами

21 Січня 2023, 13:27 Поділитися СПОРТ

З 19 по 22 січня у місті Ужгород проходить чемпіонат України із боротьби серед чоловіків та жінок. Відправились на нього і представники нашого міста. Результати виступу дівчат стали відомі уже 21 січня. Юні криворіжанки вибороли перемогу та призове місце у ваговій категорії 72 кг. А спортсменка у категорії 68 кг - показала достойну боротьбу, хоч і не завоювала медалі.

19 січня у Ужгороді розпочався турнір з боротьби серед спортсменів віком до 23 років (U23). На турнірі у різних вагових категоріях змагалися між собою окремо хлопці за правилами греко-римської та вільної боротьби та дівчата (лише за правилами вільної боротьби).

Представляли Кривий Ріг на чемпіонаті три вихованки дитячо-юнацької спортивної школи #2, що у Інгулецькому районі нашого міста.

Романа Вовчак обійшла чотирьох своїх суперниць та посіла перше місце у ваговій категорії 72 кг.

Разом із Романою в групі боролася ще одна вихованка школи - Дар'я Константинова. Вона посіла почесне третє місце.

Також брала участь у чемпіонаті, проте у іншій ваговій категорії - 68 кілограмів, Анастасія Бухаленко. Дівчина показала гарну та технічну боротьбу і посіла шосте місце.

Допомагав готуватися до турніру дівчатам досвідчений тренер - Олександр Васильович Лозний.