Третю сходинку Відкритої першості Братислави з плавання посів криворізький спортсмен Артем Скойбіда

29 Листопада 2022, 20:00 Поділитися СПОРТ

26 листопада у Словаччині влаштували змагання з плавання, у яких взяв участь й вихованець криворізької спортивної школи. Юнак вдало продемонстрував свої навички й здобув третє місце. Таку новину опублікували у соцмережах Дитячо-юнацької спортивної школи №2.

26 листопада відбулась відкрита першість з плавання міста Братислава (Словаччина). До змагань могли долучитись усі охочі спортсмени у відповідності до свого віку й дисципліни. Показати свої вміння на відкритій першості вирішив й вихованець ДЮСШ №2. У підсумку Артем Скойбіда посів ІІІ місце на дистанції 100 м на спині та V місце на дистанції 50 м вільним стилем. Тренером хлопця є Олександр Луговий.

Нагадаємо, ФК «Кривбас» впевнено обіграв суперників з «Дніпро-1» на своєму полі у черговому турі VBET Ліги.