Юна криворізька спортсменка здобула 12 перемог на чемпіонатах з плавання у Чехії

28 Травня 2022, 16:19 Поділитися СПОРТ

Незважаючи на ситуацію в країні, українські спортсмени продовжують захищати честь наших земель на міжнародних чемпіонатах та змаганнях. Так вихованка криворізької спортивної школи виборола 12 золотих медалей на двох міжнародних турнірах з плавання, що проводилися у Чехії. Інформація про це з’явилась на офіційній сторінці спортивної школи.

Десятирічна вихованка ДЮСШ №10 Емілі Клименко під керуванням тренерки-викладачки Куликівської Т.О. нещодавно брала участь у двох змаганнях міжнародного рівня з плавання, що проходили у Чехії 9 квітня та 7 травня. На обох турнірах дівчинка посіла почесні перші місця у різних категоріях.

У чемпіонаті, що проходив 9 квітня у місті Кутна Гора, Чехія, Емілі стала першою у запливах на 100 м брасом , 100 м кролем, 100 м на спині, 50 м кролем, 50 м на спині та 50 м брасом. Тим самим заробивши шість золотих медалей за один турнір.

На змаганні, що відбувалося 7 травня у місті Кралупи над Влтавою, Чехія, дівчинка перемогла на дистанціях 100 м брас, 100 м кроль, 100 м спина, 50 м кроль, 50 м спина та 50 м брас, заробивши ще шість золотих медалей.