Спортсмен із Кривого Рогу завоював перше золото на чемпіонаті Європи з дзюдо

30 Квiтня 2022, 10:33 Поділитися СПОРТ

Криворізький боєць Богдан Ядов у болгарській Софії завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи з дзюдо. Спортсмен став чемпіоном у ваговій категорії до 66 кг. Це перше «золото» збірної України на цих змаганнях.

З 29 квітня по 1 травня в Софії триває чемпіонат Європи з дзюдо, в якому виступають й борці з України. Вже в перший день змагань українська збірна взяла золоту медаль, яку завоював криворіжець Богдан Ядов. Для Богдана це перша в кар’єрі золота нагорода на рівні Європи.

Спортсмен виборов перемоги в усіх чотирьох боях у своїй категорії, а у фінальному протистоянні блискавично здолав іспанця Альберта Мартіно Гайтеро. Наразі він є шостим чемпіоном Європи з дзюдо в історії незалежної України. Востаннє «золото» континентальної першості у чоловічому дзюдо Україна отримала у 2019 році.