Більше десятка почесних місць завоювали боксери однієї зі спортивних шкіл Кривого Рогу на Відкритому міському кубку

25 Грудня 2022, 10:00 Поділитися СПОРТ

Днями завершились міські змагання з боксу, присвячені пам’яті тренера-викладача Павла Клевцова. До боротьби за першість долучились і вихованці ДЮСШ №10, котрі здобули одразу 12 нагород. Про нові спортивні здобутки стало відомо із соцмереж позашкільного закладу.

З 22 по 24 грудня тривав Відкритий кубок Кривого Рогу з боксу серед юнаків 12-13 років та юніорів 14-15 років. Такі змагання у нашому місті проводять щорічно й присвячують їх пам’яті тренера-викладача Павла Клевцова. Міські спортсмени зібралися на базі Спортивного клубу «КБ-75», аби долучитись до боротьби кращих серед кращих. Взяли участь у змаганнях й вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №10. За результатами вони посіли наступні місця:
    ‒ І місце ‒ Ратмір Романенко, Костянтин Губенко, Андрій Кутов;
    ‒ ІІ місце ‒ Максим Сапко, Тарас Іващенко, Данило Кулініч, Назар Добровольский;
    ‒ ІІІ місце ‒ Данило Літвак, Ярослав Коптев, Кирило Великий, Костянтин Хавер, Володимир Сиверін;
    ‒ V місце ‒ Марк Зленко.

Готували хлопців до змагань тренери Криницький С.В., Жуков С.М., Кучер М.В.

«Змагання проходили на дуже емоційному рівні. Вітаємо тренерів та спортсменів з гарним виступом», ‒ вказується у дописі спортивної школи.

Нагадаємо, переможницею Міжнародного кубку Вільнюса з художньої гімнастики стала юна спортсменка з Кривого Рогу.