Переможницею Міжнародного кубку Вільнюса з художньої гімнастики стала юна спортсменка з Кривого Рогу

20 Грудня 2022, 10:13 Поділитися СПОРТ

17 грудня провели міжнародні змагання з художньої гімнастики, в яких брали участь представники різних країн світу, зокрема й України. Позмагатися за першість відправилась вихованка криворізької спортивної школи №10, яка здобула золото.

17 грудня влаштували Міжнародний різдвяний кубок Вільнюса з художньої гімнастики 2022. Долучитись мали змогу спортсмени з різних куточків світу, у відповідних категоріях та дисциплінах. Оцінювало виступи професійне журі, котре нагороджувало призерів дипломами й медалями за зайняті місця.

На турнір відправилась і вихованка криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №10. За рішенням суддів Злата Ткаченко вдало продемонструвала свої вміння і навички та посіла почесне І місце. Викладачкою з хореографії дівчини є Лариса Волох.

«Бажаємо успіхів та перемог, радості та натхнення, сміливості йти до перемоги!», – зазначають у спортивній школі.

Нагадаємо, бронзові нагороди завоювали гімнастки з Кривого Рогу на змаганнях у Львові та Німеччині.