Другу сходинку Чемпіонату Дніпропетровської області з художньої гімнастики посіла юна спортсменка з Кривого Рогу

10 Грудня 2022, 10:30 Поділитися СПОРТ

Нещодавно стали відомі результати регіональних змагань з художньої гімнастики, в яких змагалась й криворіжанка Дар’я Грубляк. Дівчина вдало продемонструвала свої вміння, за що її нагородили срібною медаллю. Про це стало відомо із соцмереж Дитячо-юнацької спортивної школи №10.

З 7 по 8 грудня тривав Чемпіонат Дніпропетровської області з художньої гімнастики. Змагались за першість учасники в одному зі спортивних комплексів у Дніпрі. Спортсмени виступали у відповідних вікових категоріях, а також дисциплінах. Оцінювало гімнастів та гімнасток професійне журі.

Долучилась до гонитви за перемогою й вихованка Криворізької ДЮСШ №10. Дар’я Грублякпосіла ІІ місце серед 10-річних спортсменів за програмою І розряду. Готувала до змагань дівчину тренерка з художньої гімнастики Євгенія Муханова, а також хореографиня Лариса Волох.

Нагадаємо, днями повідомлялось, що на обласному Чемпіонаті з художньої гімнастики виступали криворіжці зі спортивної школи №8, котрі і посіли І та ІІІ місця.