Срібло змагань здобула юна криворізька гімнастка на змаганнях у Львові

2 Жовтня 2022, 19:08 Поділитися СПОРТ

Два дні спортсмени з різних куточків держави виборювали призові місця з гімнастики. У турнірі брала участь і вихованка криворізької спортивної школи, яка посіла друге місце. Про це стало відомо із соцмереж ДЮСШ №10.

24-25 вересня тривав турнір з художньої гімнастики «Перлина Львова». Змагання провели у спортивному комплексі «Тріумф» у Львові. Своїми навичками й вміннями хизувалися гімнасти й гімнастки з різних регіонів країни у окремих дисциплінах. До боротьби за першість долучилась й вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №10. Мар’яна Згода у віковій категорії 10 років посіла друге місце у дисципліні «Обруч, м’яч».

Тренеркою-викладачкою дівчини є Муханова Є.А., а хореографом Волох Л.П. Також юна криворіжанка виступала під керівництвом тренерів СК «Ніка Львів» та Ірини Рудої.

Нагадаємо, спортсмени з Кривого Рогу посіли п’ять почесних місць у рамках Чемпіонату області з тхеквондо.