Бронзові нагороди завоювали гімнастки з Кривого Рогу на змаганнях у Львові та Німеччині

19 Грудня 2022, 22:50 Поділитися СПОРТ

Нещодавно стали відомі результати двох змагань з гімнастики, в яких брали участь юні криворіжанки. Вихованки ДЮСШ №10 здобули у Львові та Німеччині дві бронзові медалі, а інформацію про це оприлюднили у соцмережах закладу.

7 листопада провели у Берліні Halloween cup. Там зібрались спортсменки з різних куточків світу, аби позмагатися за першість з художньої гімнастики. Виступали конкурсанти у відповідних вікових категоріях та дисциплінах. Взяла участь і вихованка Криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №10. Лілі Нгомба посіла почесне ІІІ місце. Тренеркою дівчини є Світлана Алєксєєва.

Крім того, 10 грудня влаштували XXVII турнір з художньої гімнастики «Багіра-2022». Змагання серед українських спортсменок провели в одному з комплексів у Львові. Продемонструвала свої вміння та навички учениця міської ДЮСШ №10. Талант Мар’яни Згоди високо оцінило журі, котре присудило дівчині третю сходинку змагань. Наставником юної криворіжанки є Муханова Є.А., а тренером-хореографом Волох Л.П.