Неллі Бугаєнко з Кривого Рогу перемогла на змаганнях зі спортивного туризму у Києві

20 Вересня 2022, 17:30 Поділитися СПОРТ

17-19 вересня у Києві тривали змагання зі спортивного туризму, а саме – скандинавської ходьби, що набирає популярності серед активних людей поважного віку. Переможницею стала мешканка Кривого Рогу Неллі Бугаєнко. Про це повідомила спортсменка на своїй сторінці у соцмережі.

Криворіжанка Неллі Бугаєнко прославила наше місто у столиці, адже посіла перше місце на змаганнях зі скандинавської ходьби 17-19 вересня. Жінка стала найшвидшою та наймайстернішою у цьому виді спорту серед учасників вікової групи 70+. Не дивлячись на те, що під час боротьби за першість заважала погода, жителька Кривого Рогу не тільки не задалася, але й показала приклад витривалості і гарного настрою іншим учасникам.

«Цілий день йшов дощ, довелося йти у дощовиках, але це не зіпсувало нам настрою. Ми вже всі були переможцями», - розповіла Неллі Бугаєнко у своєму дописі у соцмережі.

Раніше активна криворіжанка вже була переможницею на Чемпіонаті світу зі скандинавської ходьби.

«Перший Міський» вітає нашу землячку з новим здобутком та бажає здоров’я і наснаги!