Три призових місця посіли криворізькі спортсмени на Чемпіонаті України з вільної боротьби

27 Листопада 2022, 16:00 Поділитися СПОРТ

Три дні тривала спортивна боротьба за призові місця на всеукраїнських змаганнях з вільної боротьби. Серед учасників були й криворіжці, котрі гарно продемонстрували свої знання та вміння й посіли три почесних місця.

З 24 по 27 листопада тривав Чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток U17. З різних куточків держави з’їхалися спортсмени у Київ, де змагання й провели. Боролись за почесні місця у відповідних вагових й вікових категоріях, а оцінювало їх професійне журі.

Долучились до Чемпіонату і вихованці Криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №2. Наші спортсмени посіли наступні місця:
    ‒ І місце ‒ Анастасія Польська у ваговій категорії 49 кг;
    ‒ ІІ місце ‒ Дар'я Константинова у ваговій категорії 72 кг;
    ‒ ІІІ місце ‒ Валерія Луценко у ваговій категорії 46 кг.

Готували дівчат до змагань тренери Юрій Турчин, Дмитро Бабюк, Олександр Лозний.

Нагадаємо, третє місце посіла команда криворізьких спортсменів на Всеукраїнському турнірі з пауерліфтингу «Вільна Україна».