Спортсмени з Кривого Рогу посіли призові місця на змаганнях з плавання, що пройшли в Німеччині та Грузії
20 листопада у Берліні та в Батумі пройшли змагання з плавання. Взяли участь і криворізькі спортсмени, котрі вибороли переможні медалі. Інформація про це з’явилася на сторінці Виконавчого комітету Інгулецької у місті ради.
![Спортсмени з Кривого Рогу посіли призові місця на змаганнях з плавання, що пройшли в Німеччині та Грузії](/images/16x9/photo_2022-11-22_16-04-14.jpg)
20 листопада в столицях Німеччині та в Грузії відбулися чемпіонати з плавання. Позмагалися за перемогу й вихованці ДЮСШ №2. Криворізькі спортсмени не тільки вдало виступили, а й посіли переможні місця. Одразу одне срібло та чотири бронзові медалі на плавальних доріжках в Берліні виборов Лев Бабаков. А в Грузії бронзову медаль отримав Іван Жеребило, подолавши 50 метрів брасом. Підготувала хлопців до перемог Лілія Біла.
Талановиті вокалісти з Кривого Рогу здобули п’ять перемог на міжнародних фестивалях.
![](/img/2022-11/22/1669125899-photo_2022-11-22_16-04-13.jpg)
![](/img/2022-11/22/1669125907-photo_2022-11-22_16-04-15.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)