17 медалей здобули криворізькі спортсмени на Чемпіонаті України з сумо

17 Листопада 2022, 16:00 Поділитися СПОРТ

Три дні тривала боротьба за перемогу між спортсменами з різних куточків країни з сумо. За призові місця змагались й криворіжці, які вдало продемонстрували свої вміння та здобули по шість перших та третіх місць, а також п’ять других.

З 14 по 17 листопада тривав Чемпіонат України з сумо. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів в Ужгороді. На початку турніру хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за незалежність України воїнів, а після цього почалися поєдинки. Загалом, взяли участь у змаганнях 400 спортсменів з 14 регіонів України, зокрема й з Дніпропетровщини та нашого міста. За результатами змагань, криворіжці посіли наступні місця:
    – категорія U-21: І місце – Єлизавета Луценко; ІІ місце – Олександра Жулідова; ІІІ місце – Валерія Луценко;
    – категорія U-23: І місце – Єлизавета Луценко, Олександра Жулідова, Романа Вовчак; ІІ місце – Валерія Луценко, Ростислав Луценко; ІІІ місце – Анастасія Бухаленко, Сабір Гараев;
    – категорія «Чоловіки та жінки»: І місце – Романа Вовчак, Сабір Гараев; ІІІ місце – Валерія Луценко, Єлизавета Луценко.
    Готувала спортсменів до змагань тренерка Альона Колісник.

Нагадаємо, майже 40 призових місць посіли криворізькі спортсмени на Благодійному осінньому кубку з плавання SWIM SHARKS (https://one.kr.ua/news/44249).