Сім медалей здобули спортсменки з Кривого Рогу на Чемпіонаті Кіровоградщини з художньої гімнастики

14 Листопада 2022, 19:20 Поділитися СПОРТ

13 листопада провели змагання за першість з художньої гімнастики у Кіровоградській області. У чемпіонаті взяли участь й криворіжанки з міських спортивних шкіл №8 і №10. За результатами, гімнастки здобули одне золото, два срібла і чотири бронзи.

13 листопада відбувся командний чемпіонат Кіровоградської області з художньої гімнастики. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у Кропивницькому. За переможні місця боролись гімнасти й гімнастки у cвоїх дисциплінах. До чемпіонату долучились й вихованки криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №8. За результатами змагань, Вікторія Вдовиченко та Вікторія Погребна посіли ІІІ місця. Готувала дівчат до виступів тренерка Людмила Шпирук.

Також брали участь у змаганнях спортсменки з ДЮСШ №10. Відповідно до результатів, перемогу здобула Дар’я Береснева, ІІ місце посіли Анастасія Ільїна та Анастасія Долбенко, а бронзові медалі отримали Лініда Сініцька й Поліна Штанухина. Викладачами з художньо гімнастики дівчат є Алла Скрипник та Світлана Алєксєєва, а з хореографії – Світлана Лагода та Ольга Чемізова.