Третє місце посіла команда криворізьких спортсменів на Всеукраїнському турнірі з пауерліфтингу «Вільна Україна»

22 Листопада 2022, 18:50 Поділитися СПОРТ

19 листопада спортсмени з різних куточків країни боролись за першість з пауерліфтингу у Києві. Долучились до змагань й криворіжці з клубу «Форест», котрі посіли третю сходинку турніру. Про таку гарну новину повідомив на своїй сторінці у соцмережі Віце-президент федерації пауерліфтингу WPC України, голова міського спортивного клубу «Богатир» Олександр Гончар.

19 листопада відбувся Всеукраїнський благодійний турнір з пауерліфтингу «Вільна Україна». Змагання провели в одному з бомбосховищ Києва. Продемонструвати свої вміння та навички виявили бажання близько 90 атлетів з 10 регіонів держави. Спортсмени виступали у відповідно до статі й вагової категорії у різних дисциплінах. Взяв участь у турнірі криворізький спортивний клуб «Форест». Хлопці гарно показали себе й посіли почесне ІІІ місце.

Нагадаємо, криворізькі спортсмени увійшли до трійки кращих на чемпіонатах з плавання в Угорщині та Німеччині.