Криворізькі спортсмени увійшли до трійки кращих на чемпіонатах з плавання в Угорщині та Німеччині

20 Листопада 2022, 21:45 Поділитися СПОРТ

З 16 по 19 листопада в Угорщині проходив Національний чемпіонат з плавання, на якому разом з іншими учасниками виступила й криворізька спортсменка Ніка Шарафутдінова. Дівчина показала гарний результат та посіла третє місце у змаганні. В той же час, у Німеччині наш плавець Артем Чоботарь зумів вибороти срібну та бронзову медалі.

З 16 по 19 листопада в угорському місті Капошвар відбувався Національний чемпіонат Угорщини з плавання. Свої сили на ньому демонстрували й три юні криворізькі спортсменки. Дівчата гідно представили нашу країну на змаганні, а 17-річна Ніка Шарафутдинова отримала бронзу за заплив на дистанції у 50 метрів на спині. Пловчиха подолала її за 0.28.01 хвилини. Також спортсменка фінішувала шостою на дистанціях у 100 та 200 метрів. Тим часом Марія Дяченко посіла два шостих, одне дев’яте та одне 14 місце у відповідних категоріях. А от Ольга Мєдвєдєва опинилась на шостому, 11 та 13 місцях у запливах на різних дистанціях брасом.

Крім того, з 16 по 20 листопада у Німеччині свою майстерність демонстрував 19-річний криворіжець Артем Чоботарь. Хлопець не став кращим у індивідуальних заліках, посівши одне п’яте, два дев’ятих та одне 11 місце, але зміг проявити себе у естафетній боротьбі. За що отримав дві срібні та одну бронзову медалі.

Усі спортсмени показали свої найкращі результати та стали фіналістами в найсильніших чемпіонатах в Європі. Готувала майбутніх чемпіонів тренерка ДЮСШ №2 Лілія Біла.