Почесне третє місце посіла криворізька спортсменка на Чемпіонаті України з дзюдо

7 Листопада 2022, 23:00 Поділитися СПОРТ

Три дні дзюдоїсти боролись за першість на всеукраїнських змагання. На чемпіонаті виступила й вихованка міської спортивної школи Вероніка Чернуха, котра отримала бронзову медаль.

З 4 по 7 листопада тривав Чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року та кадетів до 18 років. Змагання провели у легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності. До участі допускалися спортсмени, котрі є представниками різни шкіл та секцій, мають відповідний розряд та медичну довідку щодо проходження трьох етапів вакцинації.

Юніори та юніорки мали змогу взяти участь у сімох вагових категоріях, а кадети – у восьми категоріях. Змагання були у особистому та командному заліку й проводилися за олімпійською системою. Переможців нагороджували медалями, кубками та дипломами за відповідне зайняте місце.

На чемпіонат України з дзюдо відправилась і вихованка Криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №9. Вероніка Чернуха гарно продемонструвала свої вміння і навички та посіла почесне ІІІ місце.

Нагадаємо, сім призових місць посіли спортсмени з Кривого Рогу на чемпіонаті та Кубку Європи з карате.