14 призових місць посіли спортсмени з Дніпропетровщини на Чемпіонаті Європи з сумо

11 Жовтня 2022, 13:01 Поділитися СПОРТ

Нещодавно підбили підсумки змагань з сумо, під час яких за перемогу боролись спортсмени з різних куточків Європи, зокрема й з нашої області. Наші юні сумоїсти та сумоїстки здобули 14 медалей. Таку інформацію оприлюднили на сайті Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Чемпіонат Європи з сумо провели в одному зі спортивних комплексів в Естонії. Долучитись могли спортсмени відповідно до свого віку й вагової категорії. У складі української збірної виступали на змаганнях юні хлопці та дівчата з нашого регіону у трьох вікових групах: до 14, 16 і 18 років.

«Чемпіонат Європи з сумо серед юнаків та дівчат проходив в естонському місті Раквере. У складі національної збірної було і 11 спортменів з Дніпропетровщини. Усі вони з міста Жовті Води. Наші хлопці та дівчата здобули три золоті, 10 бронзових та одну срібну медалі», – наголосив директор департаменту молоді і спорту ДніпроОВА.

У складі збірної України Данило Лисенко та Маргарита Бєлкова здобули золоті медалі у командних заліках. Спортсмени демонстрували свої навички у вікових групах до 14 та 18 років.

«Загалом у Маргарити на цьому чемпіонаті – три нагороди. У Данила – дві. Попереду у хлопців та дівчат із Дніпропетровщини – «дорослий» чемпіонат України. Він уже через місяць. Наші спортсмени віком від 16 до 18 років готуватимуться до змагань», – відмітив старший тренер Дніпропетровської області з сумо Євген Шутенко.

Також чоловік додав, що наша збірна, до складу якої входили спортсмени з Дніпропетровщини, посіла І місце у командному заліку за кількістю медалей, здобутих сумоїстами й сумоїстками до 18 років, а також ІІІ місце – до 16 та 14 років.

Загалом у Чемпіонаті Європи з сумо серед юнаків та дівчат брало участь понад 300 спортсменів. Вони представляли 12 країн.