Сім медалей здобули криворіжці на Чемпіонаті України з боротьби самбо серед кадетів

1 Листопада 2022, 23:00 Поділитися СПОРТ

Три дні тривала запекла боротьба серед самбістів за першість на Чемпіонаті України. До змагань долучились спортсмени з різних куточків держави й, безпосередньо, Кривого Рогу. Сім призових місць посіли вихованці трьох міських спортивних шкіл.

З 27 по 30 жовтня тривав Чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів (14-16 років). Боротьбу за переможні місця провели у залі КДЮСШ з ігрових видів спорту у Тернополі. Взяти участь можна було хлопцям й дівчатам у восьми вагових категоріях.

Долучились до чемпіонату й криворіжці. Вихованці ДЮСШ №6 посіли наступні місця: І місце Дмитро Богдан (в/к 46 кг), ІІ місце Артем Сафронов (в/к 42 кг) та Кіра Титовець (в/к 65 кг), ІІІ місце Олександр Єрмолко (в/к 58кг). Спортсменка з міської школи №7 Ізабелла Лось здобула срібну медаль у ваговій категорії 72 кг. Тренерами дівчини є Шпільов С. та Безкоравайний В. Криворіжці з ДЮСШ №9 Анастасія Головейко та Анастасія Соловей отримали срібло (в/к 59 кг) й бронзу (в/к 50 кг) відповідно. Готував до змагань самбісток Юріцин С.

Зазначимо, збірна нашого регіону також здобула перемогу у командному заліку чемпіонату – ІІІ місце.

Нагадаємо, третю сходинку серед усіх учасниць посіла спортсменка з Кривого Рогу на Міжнародному забігу Spartan.