Криворіжанка відзначилась на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів

28 Жовтня 2022, 10:00 Поділитися СПОРТ

Криворіжці прославляють рідне місто за межами країни. На Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів у Албанії мешканка нашого міста стала п'ятою серед кращих.

з 16 по 26 жовтня в місті Дуррес, що в Албанії, тривав Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років.
    Криворіжанка Юлія Ковальова посіла п'яте місце на цих змаганнях. Дівчина боролася з суперницями у ваговий категорії до 49 кг.

Призерка показала наступний рівень підготовки - ривок 66 кг, поштовх 87, сума двоборства 153 кг.

Вітаємо нашу землячку з гарним результатом і бажаємо підкорення нових спортивних вершин!