Уродженець Кривого Рогу завоював призове місце на національному турнірі з бадмінтону в Польщі

24 Жовтня 2022, 18:00 Поділитися СПОРТ

22-23 жовтня в польському місті Кобежице проходив турнір з бадмінтону. Взяв участь в змаганнях і криворіжець Ярослав Трунов, де й виборов срібло. Про це стало відомо зі сторінки польського Клубу в соцмережі.

22-23 жовтня в Польщі проходив національний турнір з бадмінтону, де під польським прапором взяв участь криворіжець Ярослав Трунов. 14-річний хлопець є вихованцем ДЮСШ №6, а спортом займався під пильним тренерством Віталія Шульги. В результаті поєдинків здобув срібло в особистих змаганнях, а в парі з напарницею Юлією Шайнер посіли перше місце. До того ж, це вже другі змагання, де криворіжець завойовує місця в Польщі.

Нагадаємо, криворізькі тхеквондісти вибороли дві золотих медалі та бронзу на європейських чемпіонатах.