12 золотих, срібних та бронзових медалей здобули юні гімнастки з Кривого Рогу на турнірі The Fifth element-2022

4 Жовтня 2022, 20:17 Поділитися СПОРТ

Протягом тижня спортсмени з різних куточків світу боролись за першість у рамках турніру з художньої гімнастики. До нього долучились й юні вихованки міської спортивної школи, які посіли 12 призових місць. Таку інформацію повідомили на сторінці у соцмережах ДЮСШ №10.

З 19 по 26 вересня тривав турнір з художньої гімнастики The Fifth element-2022. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у Кранево, що в Болгарії. У рамках турніру гімнасти змагались у відповідних вікових категоріях та дисциплінах, а переможці отримували медалі й почесні грамоти. Брали участь у змаганнях і вихованки відділення художньої гімнастики криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №10. Відповідно до результаті призові місця посіли:
    – перше місце: Софія Гришко вікова категорія 13 років; Варвара Марченкова вікова категорія 13 років (дві медалі, обруч); Анастасія Мельник вікова категорія 13 років (булави); Анастасія Долбенко вікова категорія 17 років (дві медалі, булави);
    – друге місце: Катерина Хохлова вікова категорія 13 років (булави); Анастасія Мельник вікова категорія 13 років; Валерія Токарь вікова категорія 16 років (дві медалі, булави); Карина Коваленко вікова категорія 14 років;
    – третє місце: Катерина Хохлова вікова категорія 13 років.

Готували до турніру дівчат викладачі відділення Скрипник А.М. і Алексєєва С.Р., а хореографом є Лагода С.Ф.
    Нагадаємо, три призових місця вибороли криворізькі спортсмени на змаганні з вільної боротьби.