Три призових місця вибороли криворізькі спортсмени на змаганні з вільної боротьби

3 Жовтня 2022, 18:21 Поділитися СПОРТ

Днями на Дніпропетровщині відбувся турнір із вільної боротьби серед жінок та греко-римської боротьби серед дітей. До чемпіонату змагання долучились криворізькі спортсмени та стали призерами одразу на трьох сходинках п’єдесталу. Інформація про це з’явилась на офіційній сторінці Інгулецької райради у соцмережах.

1 жовтня у селищі Солоне Дніпровського району пройшов відкритий турнір із вільної боротьби серед жінок та греко-римської боротьби серед дітей 11-12 років. Подію присвятили видатним тренерам Дніпропетровщини.

За наставництвом Олександра Подольського до змагання приєдналися і криворізькі спортсмени, які додали до скарбнички нагород три медалі. Зокрема золото виборов Мухаммед Гафаров, срібло дісталося Кирилу Міхтахову та бронзу за свою майстерність отримав Павло Іваноєвський. Крім того, ще один вихованець криворізької ДЮСШ №2 – Єгор Гунько – посів четверте місце у турнірній таблиці.

«Перший Міський» вітає юних чемпіонів з чудовими результатами.